Kochanie, ratujmy nasze dzieci

Malwina Dmowska

Dyplomowany psycholog i licencjonowany trener personalny. Właścicielka firmy mindYOURbody! świadczącej kompleksowe usługi z zakresu treningów indywidualnych, fizjoterapii, doradztwa dietetycznego i wsparcia psychologicznego. Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim (specjalizacja: Psychoterapia). Ukończyła także czteroletnie szkolenie podyplomowe w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”.

Obecnie w trakcie ubiegania się o Certyfikat Psychoterapeuty IGAR oraz Certyfikat Analityka Grupowego. Dyplomowany instruktor sportu (uprawnienia wydane przez Ministra Sportu w 2006 r.).

Doświadczenie kliniczne zdobywała m.in. podczas pracy z pacjentami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania na Oddziale Dziennym Szpitala Nowowiejskiego. Ponad dziesięcioletnia praca z klientami o różnorodnych potrzebach i możliwościach pozwoliła jej z kolei na zdobycie wszechstronnego doświadczenia trenerskiego. Wspólnie wyznaczone cele realizowała pracując m.in. z osobami po 60. roku życia, kobietami w ciąży, młodzieżą, osobami chcącymi schudnąć lub zbudować masę mięśniową.

Obecnie prowadzi terapię indywidualną i grupową w podejściu psychodynamicznym. Pracuje z osobami zmagającymi się z anoreksją, bulimią, kompulsywnym objadaniem się, przeżywającymi trudności w relacjach, lęki i przechodzącymi kryzysy osobiste, a także z każdym kto zwyczajnie pragnie podnieść jakość swojego życia. Układa plany żywieniowe dostosowane do stylu życia i potrzeb swoich klientów. Prowadzi konsultacje indywidualne oraz warsztaty dla korporacji z szeroko rozumianej psychodietetyki, a jako trener wspiera i motywuje osoby chcące zadbać o swoje ciało i zmienić nawyki jedzeniowe.

Prywatnie entuzjastka biegania, od dawna zafascynowana wpływem psychiki na ciało.