Kochanie, ratujmy nasze dzieci

Tomasz Wolny zna się na dzieciach

„Kochanie, ratujmy nasze dzieci” to nowy, cieszący się zainteresowaniem w wielu krajach program, który jest oparty na cenionym formacie BBC „Honey, We Are Killing The Kids”. Produkcja promuje właściwe nawyki żywieniowe dzieci i młodzieży, walkę z otyłością oraz zdrowy, aktywny styl życia. Program prowadzi Tomasz Wolny.

Tomasz Wolny jest absolwentem Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, a obecnie robi doktorat w Buenos Aires. Doświadczenia zawodowe zdobywał m.in. w centrali ONZ w Nowym Jorku i ambasadzie RP w Meksyku. Wykładowca na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W czasie wolnym od pracy działa jako wolontariusz Fundacji Bohdana Smolenia prowadzącej hipoterapię dla niepełnosprawnych dzieci.

Zaangażowany w losy najmłodszych, pomoże bohaterom programu „Kochanie, ratujmy nasze dzieci” towarzysząc im w poszczególnych etapach zmiany. Sprawdzi, jak zadziała na nich terapia szokowa, prognozująca przyszłość otyłych nastolatków, zmobilizuje do działania i wyznaczy zadania przygotowane przez specjalistów.